Novinky

15.8.2022
Od 15.8. do 31.8.2022 čerpáme dovolenou. Provoz agentury bude částečně omezen. Komunikace bude probíhat jen ohledně neodkladných záležitostí, spojených s průběhem aktuálních angažmá. Všechna angažmá je možno zadávat, stornovat a upravovat bez omezení online.

15.8.2022
Německo  Od 25.8.2022 nabízíme nově otevřený tabledance klub v Německu (Bavorsko). Více info zde

7.8.2022
S ohledem na inflaci okolo 20% a vývoj kurzu EUR a CZK jsme nuceni upravit ceny našich služeb pro kluby a pořadatele akcí s účinností od 8.8.2022. Změny budou aplikovány postupně jednotlivým partnerům.
Více...

30.7.2022
Řecko Řecko pro tanečnice 80€/den + % z tanců a konzumací.

11.4.2022

Informace o cestování do zahraničí z Portálu veřejné správy (stále aktualizované)

Jak se zaregistrovat

Proč se zaregistrovat?

Jak se zaregistrovat

Když se zaregistrujete, získáte uživatelský účet a budete moci využívat všechny služby agentury.

Pokud se zaregistrujete jako umělec, budete si moci vybírat angažmá z naší nabídky nebo požádat o angažmá v klubu, který se Vám líbí. V průběhu angažmá Vám agentura poskytne podporu ve všech ohledech, od dopravy na místo angažmá přes ubytování až po řešení případných problémů. Téměř všechny naše služby jsou pro registrované umělce zdarma (s výjimkou ekonomického a daňového poradenství).

Pokud se zaregistrujete jako klub, budete moci zadávat angažmá pro hostesky, tanečnice a další umělce, která uvidí všichni naši registrovaní umělci a umělci registrovaní u našich partnerských agentur. Agentura zajistí dopravu umělců do místa angažmá a zařídí všechny potřebné náležitosti a dokumenty související s angažmá.

Pokud se zaregistrujete jako agent, získáte přístup do systému s řadou funkcí, které Vám usnadní práci. Budete moci přidávat nové umělce a kluby, sdílet je s dalšími agenty, zadávat angažmá, vytvářet šablony dokumentů, tisknout smlouvy a faktury atd. Také budete moci spolupracovat s dalšími agenty, které si vyberete, což Vám umožní pracovat s více umělci a kluby a přinese vyšší zisky.